Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O firmě

O firmě

Naše firma působí na strojírenském trhu – v oboru jemné mechaniky více než dvacet let, od roku 1994.

Specializujeme se na sériovou výrobu nejrůznějších jemných a přesných rotačních součástek do maximálního průměru 44 mm. Našimi zákazníky jsou české i zahraniční společnosti, díky spolehlivosti a preciznosti našich výrobků je portfolio našich zákazníků obsáhlé a dlouhodobě stabilní.


Klademe vysoký důraz na kvalitu a jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2015.

V současnosti zaměstnáváme 42 kvalifikovaných zaměstnanců s dlouhodobou zkušeností v oboru. Obrábění kovu i plastu provádíme na CNC obráběcích strojích MANURHIN, Haas nebo dlouhotočných soustružnických automatech. 


Konkrétní ukázky naší práce a strojního vybavení naleznete v sekcích Produkce a Strojní vybavení. Pokud máte zájem o navázání spolupráce, neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám své požadavky nebo případné dotazy. Velmi rádi je zodpovíme a nabídneme Vám řešení na míru.

 

Získané certifikáty

Certifikát ISO 9001_2015 - Ing. Pavel Musil - CZ.jpg

 Certifikační společnost TAYLLORCOX s.r.o. provedla certifikační audit systému kvality firmy Ing. Pavel Musil na rozsah služeb a činností v oblasti kovoobráběčství - obrábění dílů pro jemnou mechaniku. Na základě kladného výsledku certifikačního auditu, firma Ing. Pavel Musil získala certifikát kvality dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2015.

Jeho aktuální verzi si můžete stáhnout po kliknutí na přiložený odkaz - Certifikát ISO 9001_2015 - Ing. Pavel Musil - CZ.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Novinky

  • Newsletter Manurhin K´MX - srpen 2019

Manurhin Newsletter.jpg

Dne 22.8.2019 vyšlo nové číslo Newsletteru Manurhin K´MX společnosti TAJMAC-ZPS, a.s. - jednoho z největších výrobců dlouhotočných automatů na světě, ve kterém naleznete rozhovor s námi. Rozhovor byl vytvořen při příležitosti našeho zakoupení 27. dlouhotočného automatu v pořadí a to vše bez jakýchkoliv dotací!

Celý článek si můžete přečíst kliknutím na níže uvedený odkaz:

Manurhin K´MX Newsletter 03/2019

 

 

 

 

  • OEZ Logisitic Award - září 2019

OEZ certifikát.jpg

Dne 17.9.2019 proběhl ve firmě OEZ s.r.o. ,,Supplier day" kde naše firma, jakožto jeden z jejich nejvýznamnějších a nejspolehlivějších dodavatelů v posledním období získala ocenění.